O nas

 

Firma #mrdom na rynku w branży budowlanej funkcjonuje już od kilku lat. W swoim dorobku ma kilka pomyślnie zrealizowanych inwestycji na polskim wybrzeżu. Działalność firmy jest ukierunkowana na realizację projektów mieszkaniowych i usługowych. Przez wiele lat pracy pozyskaliśmy wyspecjalizowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiej jakość obsługi zarówno przedsprzedażowej jak i posprzedażowej. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Twoich potrzebach. Wiemy, że zakup własnego mieszkania, czy punktu usługowego jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji.

 

Projekt jak i wykonanie inwestycji zawsze cechuje się wysokim standardem wykonania. Chcemy, aby nasze mieszkania stały się wymarzoną inwestycją. Miejscem do rozwoju i spokojnego życia. Nasze lokalizacje są bardzo przemyślane, w miejscach ustronnych, cichych a jednocześnie w centrum miasta. Nasi zadowoleni klienci są gwarantem słusznie obranej drogi.

o nas
o nas

Projekty staramy się analizować pod kątem satysfakcji z potencjonalnymi klientami. Prowadząc badania, ankiety i fora w media społecznościowych. Dopinając wspólnie szczegóły. Wykorzystujemy uznane technologie budowlane. Sięgamy po najwyższej jakości, nowoczesne technologie.

 

Z uwagi na to, że budujemy inwestycje kameralne to każdego przychodzącego do nas Klienta traktujemy wyjątkowo. Rozumiemy doskonale jego potrzeby i zapewniamy mu opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. W ostatnim etapie jesteśmy wstanie zaprojektować mu mieszkania i wykonać projekt pod klucz. Chcemy przekraczać oczekiwania klienta na każdym etapie: od pierwszego kontaktu po wieloletnie doświadczenia z marką.

Zobacz nasz dotychczasowe realizacje

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!