O nas

 

Firma #mrdom na rynku w branży budowlanej funkcjonuje już od wielu lat. W swoim dorobku ma kilka pomyślnie zrealizowanych inwestycji na polskim wybrzeżu. Działalność firmy jest ukierunkowana na realizację projektów mieszkaniowych i usługowych. Przez wiele lat pracy pozyskaliśmy wyspecjalizowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiej jakość obsługi zarówno przedsprzedażowej jak i posprzedażowej. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Państwa potrzebach. Wiemy, że zakup własnego mieszkania jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji.

 

Projekt jak i wykonanie inwestycji zawsze cechuje się wysokim standardem wykonania. Chcemy, aby nasze mieszkania stały się wymarzoną inwestycją. Miejscem do rozwoju i spokojnego życia. Nasze nieruchomości są przemyślane, ulokowane w miejscach ustronnych, cichych a jednocześnie w centrum miasta. Nasi zadowoleni klienci są gwarantem słusznie obranej drogi.

o nas
o nas

Projekty analizujemy wspólnie z potencjalnymi Klientami pod kątem ich satysfakcji, prowadząc badania, ankiety i fora w mediach społecznościowych. Wykorzystujemy uznane technologie. W budownictwie sięgamy po najwyższej jakości nowoczesne rozwiązania.

 

Z uwagi na to, że budujemy inwestycje kameralne, to każdego przychodzącego do nas Klienta traktujemy wyjątkowo. Rozumiemy doskonale jego potrzeby. Chcemy spełniać oczekiwania Klienta na każdym etapie: od pierwszego kontaktu po wieloletnie doświadczenia z marką.

Zobacz nasz dotychczasowe realizacje

#mrdom