wpis zdjęcie
Moduły lokali

Elastyczny podział powierzchni użytkowej to ogromna zaleta w oczach małych firm usługowych, które poszukują nowej przestrzeni przy szlakach komunikacyjnych.

Przyszli najemcy mogą swobodnie decydować o preferowanym podziale wnętrza i wybrać jeden z wielu wariantów, optymalny dla swojego stylu pracy oraz wielkości zespołu. Powierzchnie na parterze da się podzielić na mniejsze moduły lub łączyć w celu uzyskania większej otwartej przestrzeni. 


Przedmiotem oferty są lokale usługowe o łącznej powierzchni 252 m/kw. Stanowiące część kondygnacji parterowej budynku wraz z możliwością korzystania z naziemnych miejsc parkingowych.


Moduły:
A od 25 do 31 m2
A2 ok. 63 m2
A4 ok 126 m2
A6 ok 190 m2
A8 ok 252 m2


Do Państwa dyspozycji jest oddany lokal w standardzie „deweloperskim”. W ramach wydzielonej powierzchni umożliwiamy wykończenie według własnej aranżacji.


Cena wynajmu już od 65 zł m2
Cena zakupu lokalu kształtuje się od 9000 zł m2


Przekazany lokal będzie wyposażony:

  • trwałe wydzielenie ścianami murowanymi oraz przygotowanie pod malowanie.

  • posadzkę twardą, wykończoną wylewką betonową.

  • stolarkę zewnętrzną – witryny,

  • zasilanie energetyczne

  • przyłącze sanitarne


Pozwoliliśmy sobie na przeprowadzenie ankiety wśród mieszkańców miasteczka, z której wynika, że najchętniej widzieliby w budynku branże jak: piekarnia, sklep mięsny, drogeria, apteka, restauracja, kawiarenka, sklep monopolowy, fryzjer.