wpis zdjęcie
Oferta lokali „Pucki Plac”

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokali handlowo-usługowych, które zrealizowane są w budynku zlokalizowanym w naszej inwestycji „Pucki Plac” samym centrum Pucka.

Inwestycja została zaplanowana tak, aby stanowiła połączenie nowoczesnego i komfortowego budynku z tradycyjną architekturą nadmorskiego miasteczka. W ten sposób inwestycja „Pucki Plac” stała się ciekawym punktem na mapie wartościowym nieruchomości w Pucku.


Pucki Plac to idealne miejsce do prowadzenia handlu, usług czy biura. Mieści się przy głównych ulicach w sąsiedztwie banków i zielonego targowiska. Jest też na szlaku turystycznym w kierunku zabytkowego ryneczku i portu. Budynek posiada cztery kondygnacje. Lokale na parterze dostępne są dla klientów z dwóch stron budynku. Kolejne piętra skupiają w jednym miejscu różne propozycję usługowo-handlowe.


Bydynek zaprojektowaliśmy tak, aby jego użytkownicy czuli komfort spędzania w nim czasu. Duże witryny szklane zapewniają dostęp do naturalnego oświetlenia. Zróżnicowanie wielkości poszczególnych  lokali pozwala na idealne dopasowanie do Państwa potrzeb i rodzaju usług. Parkingi i możliwość zatrzymywania pojazdów znajdują się wokół budynku. Na fasadzie budynku zaplanowaliśmy miejsce na reklamę.


Lokalizacja nieruchomości idealnie warunkuje do prowadzenia działalności handlowej i usługowej. Olbrzymi potencjał stanowi położenie centralne w mieście. Łatwy dojazd oraz dobre kojarzenie miejsca przez mieszkańców. Sąsiadujące obok osiedle bloków oraz szereg wolnostojących domków zapewniają duży popyt na usług.


Zainteresowany? Napisz: biuro@mrdom.eu

zobacz także ważne odnośniki:
http://mrdom.com.pl/pl/uslugi-w-pucki-plac/