planowane oddanie 2022
apartamentów 2 piętrowe 6
garaże 6
kondygnacje 4
tarasy 3
ogródki 3

Odwiedź stronę inwestycji

inwestycja zdjęcie

Livigo

o nas
o nas
o nas
o nas
o nas
<

01/05 komfortowe wnętrza

>
Informacje ogólne

 

Wraz z nastaniem 2021 roku zaczeliśmy budować kolejną inwestycję w Gdyni Redłowie. „Livigo” to bliskość wszystkich dobrodziejstw miasta, jednak bez uciążliwości jego hałasu. Umiejscowione są w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni, blisko morza i lasu. Dwukondygnacyjne apartamenty o powierzchni domu jednorodzinnego to doskonała propozycja dla rodzin ceniących przestrzeń. Usytuowane są w spokojnej uliczce, w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę i intymność. Nieruchomość „Livigo” sąsiaduje z każdej ze stron z ogródkami domków jednorodzinnych.

 

Tarasy

 

„Apartamenty Livigo” to nie tylko wyjątkowy projekt architektoniczny, funkcjonalne wnętrza, ale także odpowiednia forma i aranżacja tarasów. Są one integralną częścią apartamentów na górnych kondygnacjach. Przy wyjściu z mieszkania na taras zaprojektowaliśmy estetyczne pergole ze składanym dachem z tkaniny. Naszym zdaniem są one niezwykle istotne z racji poprawy funkcji użytkowej tarasu. Pergole mają tę zaletę, że w słoneczne dni można je zwinąć i grzać się w promieniach słońca. Osłoni przed drobnym deszczem czy lekką morską bryzą.

Powierzchnia poszczególnych tarasów.

• taras L4 – 51,5 m2
• taras L5 – 81,7 m2
• taras L6 – 39,4 m2

 

Ogród z dolnym tarasem

 

Ogródki na poziomie -1 przynależą do apartamentów w dolnej kondygnacji budynku. Na wyższym poziomie zaprojektowaliśmy przestrzeń sypialną, zaś na niższym część gastronomiczną oraz relaksacyjną. Widok z salonów przez witryny rozpościera się na przynależne ogródki.

Powierzchnia poszczególnych ogrodów.

• ogródek L1 – 270 m2
• ogródek L2 – 144 m2
• ogródek L3 – 168 m2

 


 

Okiem architekta Andrzeja Marka

Kreatywnie zastanawiałem się nad formą ulokowania budynku na skarpie. Budowa taka jest wyzwaniem, ale w efekcie końcowym uzyskałem malowniczą i niebanalną bryłę. W obrysie patio ciekawostką jest stojące liściaste drzewo. Jego barwa zmienia się wraz z porami roku, nadając odpowiedni klimat.

Podążyłem za ukształtowaniem terenu i zaprojektowałem kaskadową formę przestrzenną. W poziomie poszczególne segmenty są przesunięte względem siebie, zaś w pionie kaskadowo kończą się obszernymi słonecznymi tarasami. Rozbicie budynku na kilka elementów tworzy zaułki, w których narasta poczucie prywatności. Tworzą się miejsca ukryte przed wzrokiem sąsiada. Do tego dynamiki dodają zewnętrzne balkony w kwadratowej formule.

Apartamenty Livigo to oaza spokoju w mieście. Poprzez usadowienie działki w drugim rzędzie zabudowy zyskałem na zminimalizowaniu hałasu ze strony samochodów jak i sąsiadów. Projektując kształt budynku starałem się dostarczyć do jego wnętrza optymalnie dużo światła dziennego, nie pozbawiając tym samym prywatności lokatorów. Każdy apartament mieści się na dwóch kondygnacjach. Daje to psychologiczne odcięcie między życiem domowym, a biurem czy sypialnią. Technologia pozwala nam na pracę zdalną z domu, co jest wygodne i ekonomiczne. 

 


 

 

Lokalizacja

 

Spacery i rekreacja: Ul. Szarych Szeregów znajduje się w strefie mieszkalnej, gdzie wokoło jest dobrze rozwinięta infrastruktura rekreacyjna. 10 minut zajmie nam spacer do granicy lasu – Rezerwatu Przyrody Klif. Po 20 minutach zaś znajdziemy się na najbliższej plaży. Tuż nieopodal malowniczego Klifu. Do bulwaru gdyńskiego dojdziemy w 25 min. To początek trasy widokowej, która nas doprowadzi do basenu jachtowego, czy na Skwer Kościuszki – centrum miasta.

Komunikacja: z inwestycji Livigo dotarcie do głownej ulicy komunikacyjnej zajmuje 10 min. Z Alei Zwycięstwa za pomocą trolejbusów jak i autobusów dojedziemy do centrum Gdyni w 15 minut. Jeśli chcielibyśmy odwiedzić Sopot czy Gdańsk to z przystanku SKM Gdynia Redłowo odjeżdzają pociągi co 10 minut.

 

Korzyści z mieszkania w Gdyni

 

Sprawna trójmiejska infrastruktura komunikacyjna, obecność markowych sklepów, bliskość od centrum Gdyni i sąsiednich miast: czyli Sopotu i urokliwego Gdańska to tylko niektóre z niewątpliwych zalet mieszkania w Livigo. Jeśli do tej pory nie mieliście możliwości na wyjście miejską plażę czy Teatru Muzycznego albo na kieliszek wina na nadmorski deptak to właśnie teraz to wszystko stahe się realne. Wybór Apartmentów Livigo w Gdyni jako nowego lub kolejnego miejsca zamieszkania jest intratną inwestycją miejszkaniową.

 

Zobacz nasze dwie polecane inwestycje: Prestiżowe domy Brizo Park w Mechelinkach oraz nowoczesne apartamenty w Gdyni – Apartamenty Norwida

 

Nasunęły Ci się pytania?
Zadzwoń do nas: +48 58 712 16 10 lub +48 519 069 506
L1
224,8m2
ogródek
SPRZEDANE
L1
224,8m2
ogródek
SPRZEDANE
L2
209,6m2
ogródek
WOLNE
L2
209,6m2
ogródek
WOLNE
L3
204,9m2
ogródek
SPRZEDANE
L3
204,9m2
ogródek
SPRZEDANE
L4
236,1m2
taras
SPRZEDANE
L4
236,1m2
taras
SPRZEDANE
L5
189,0m2
taras
SPRZEDANE
L5
189,0m2
taras
SPRZEDANE
L6
196,7m2
taras
SPRZEDANE
L6
196,7m2
taras
SPRZEDANE

Masz pytania?


Wypełnij formularz kontaktowy a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

  Lub zadzwoń

  Zobacz inne realizacje

  Dla rodzin z autami
  Dla singla / singielki
  Dla inwestorów
  Lokale użytkowe i biura
  inwestycja zdjęcie

  Park Dragonówtest tekstu

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Apartamenty Norwida - sprzedaż

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Brizo Park - w sprzedaży

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Apartamenty Livigo - w sprzedaży

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Przystanek Morena - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Pucki Plac cz. 2 - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Słoneczna przystań - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Pucki Plac cz. 1 - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Rezydencja nad morzem- zrealizowana

  więcej>
  #mrdom