Osiedle domów 26
Powierzchnia domu 218 m2
Ilość sypialni 4
Salon z przejściem na ogród 1
Miejsca w garażu 2
Działka 5002
Osiedle ogrodzone

Odwiedź stronę inwestycji

inwestycja zdjęcie

Brizo Park

o nas
o nas
o nas
o nas
o nas
o nas
o nas
<

01/07 komfortowe wnętrza

>
Brizo-Park

Nasza inwestycja Brizo-Park zakłada 26 budynków. Zaprojektowaliśmy nowoczesną bryłę budynków jak i przyjazną infrastrukturę. Posiadanie własnego domu na zamknietym osiedlu ma wiele plusów.


Taras

Taras ogrodowy w domach Briso Park to naturalny łącznik między salonem, a ogrodem. To miejsce biesiad rodzinnych lub relaksu z książką na leżaku. Funkcjonalny projekt przewidujący zadaszenie tarasu zabezpiecza domowników przed opadami deszczu i słońcem, które nawet w naszej szerokości geograficznej potrafi być uciążliwe w upalne dni. Górne tarasy okalające część sypialnianą mają charakter relaksacyjny i widokowy. Wyrażnie widać całe osiedle, miejscowość Mechalinki a nawet linię horyzontu Zatoki Puckiej.


Ogródek

Każdy z budynków Briso Park posiada własny ogródek otaczający dom. Ogród to zielone przedłużenie salonu, z którego niezależnie od pory roku, przez panoramiczne okna możemy podziwiać faunę i florę, przez co obcowanie z przyrodą staje się codziennym luksusem.  

Zielona przestrzeń przed domem w formie ogrodu to także ważny element życia rodzinnego. Miejsce, gdzie rodzina integruje się, a jednocześnie każdy może oddawać się innej aktywności. Można go dowolnie zagospodarować: urządzając plac zabaw dla najmłodszych, miejsce do zabawy z psem, zaaranżować basen czy kącik wypoczynkowy. Ogrody to także frajda dla miłośników roślin, zarówno tych zakochanych w kwiatach jaki i dla miłośników gotowania, którzy na pewno wydzielą fragment ogrodu pod warzywa, czy pod uprawę własnych owoców.


Park i plac zabaw

Projektując Brizo Park stworzyliśmy miejsce przyjazne do życia i rozwoju rodziny. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok. 217 m2. Na górnym piętrze są cztery komfortowe sypialnie. W głównej sypialni znajduje się oddzielna łazienka z kabiną prysznicową oraz wanną, z której, podczas wieczornej kąpieli można obserwować rozgwieżdżone niebo przez okna połaciowe.

Panoramiczne okno sypialni wychodzi na taras ogrodowy. Pozostałe sypialnie charakteryzuje funkcjonalny rozkład oraz jasne doświetlenie. W sypialni na górnej kondygnacji mamy zrzutkę brudnej bielizna, prosto to wydzielonej pralni pod nią. W łazience oraz na korytarzu zastosowaliśmy panele doświetlające, które za pomocą lustrzanej tuby wprowadzają do pomieszczeń światło słoneczne z dachu. Parter to strefa aktywnego życia: obszerna kuchnia z wyspą, kominek, jadalnia i salon z wyjściem na taras i ogród. W korytarzu jest przestrzeń na ciąg szaf i schowki pod schodami.


Ogrzewanie

Osiedle domów Briso-Park budujemy jako budynki energooszczędne. Dbamy o szczegóły, aby nie było strat ciepła i energii. Używamy najnowocześniejszych komponentów. W salonie jest miejsce na kominek, który oprócz aspektów wizualnych także może pełnić rolę grzewczą.


Garaż

W BrisoPark każdy dom posiada dwustanowiskowy garaż z eleganckim podjazdem. Obszerne pomieszczenie mieszczące swobodnie dwa auta jest ogromnym udogodnieniem rodzinnego życia. Zamiast zimą skrobać szybę i odśnieżać samochód, wsiadasz do niego w ogrzewanym garażu i po prostu odjeżdżasz.

Pomieszczenie garażowe jest duże – ok 40 m² powierzchni. Zależy nam, aby mieszkańcy oprócz swoich samochodów mogli wygodnie przechowywać rowery, motory, deski windsurfingowe lub inny sprzęt sportowy – zależnie od swojej pasji. Amatorom majsterkowania ta przestrzeń posłuży także na zaaranżowanie kącika na narzędzia. W tylnej części garażu mieści się pralnia, kotłownia oraz mała kuchnia. Pozwala ona na przygotowywanie drobnych potraw na tarasowym grillu.


Wspólna przestrzeń

Dla mieszkańców Brizo Park przewidujemy relaks w prywatnym parku, przeznaczonym do ich wyłącznego użytku. Zieleń w parku zaprojektowała znana kreatorka krajobrazów, arch. Maura Zaworska. Oprócz klombów, alejek i uroczych miejsc wypoczynku z ławkami, w parku przewidziano plac zabaw dla najmłodszych oraz siłownię street workout z tyrolką dla starszych


Woonerf

Nazwa Woonerf pochodzi z języka holenderskiego i oznacza ”ulicę do mieszkania”. Po tej ulicy oczywiście może przemieszczać się samochód, ale jej ukształtowanie wymusza niewielką prędkość jazdy i tym samym bezwzględne respektowanie praw pieszych, którzy na tego rodzaju drodze mają zawsze pierwszeństwo. Stąd też Woonerf łączy funkcje ulicy, deptaka, parkingu oraz miejsca spotkań mieszkańców.

W Brizo Park, dzięki zaaranżowaniu wewnętrznej ulicy osiedla wg koncepcji woonerf, poszerza się funkcjonalnie poszczególne posesje, a na terenie osiedla panuje harmonia i bezpieczeństwo, uzupełniona starannie zaprojektowaną zielenią. Zieleńce przy ulicy porastać będą miedzy innymi dęby czerwone. Nasz pomysł zbudowania Woonerfu dotyczy raczej jakości, niż szybkości życia. 

 

Zobacz nasze dwie polecane inwestycje: Apartamenty Livigo w Gdyni oraz Apartamenty Norwida w Gdyni

 

Nasunęły Ci się pytania?
Zadzwoń do nas: +48 58 712 16 10 lub +48 519 069 506

 

A1 - w budowie
pow 218 m2
działka 5082
B1 /SPRZED.
pow 218 m2
działka 5002
A2 - w budowie
pow 218 m2
działka 5002
B2 /REZER.
pow 218 m2
działka 5002
A3 - w budowie
pow 218 m2
działka 5002
B3 - w budowie
pow 218 m2
działka 5002
A4 - w budowie
pow 218 m2
działka 5002
B4 - w budowie
pow 218 m2
działka 5732

Masz pytania?


Wypełnij formularz kontaktowy a nasz specjalista ksontaktuje się z Tobą.

  Lub zadzwoń

  Zobacz inne realizacje

  Dla rodzin z autami
  Dla singla / singielki
  Dla inwestorów
  Lokale użytkowe i biura
  inwestycja zdjęcie

  Apartamenty Norwida - przedsprzedaż

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Brizo Park - w sprzedaży

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Apartamenty Livigo - w sprzedaży

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Przystanek Morena - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Pucki Plac cz. 2 - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Słoneczna przystań - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Pucki Plac cz. 1 - zrealizowane

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Rezydencja nad morzem- zrealizowana

  więcej>
  inwestycja zdjęcie

  Źródło Marii - zrealizowana

  więcej>
  #mrdom