wpis zdjęcie
Chwila spowolnienia

To prawda, że z dnia na dzień nastały inne czasy. Obce dla nas, dlatego powodują lęk i strach. W kryzysie społecznym  koncentrujemy uwagę na rzeczach najważniejszych.

Dla wszystkich z nas obecnie jest to zdrowie i utrzymanie miejsca pracy. Do końca nie jesteśmy pewni, jak nasz organizm zareaguje na obecność wirusa. Jak długo będziemy męczyć się w domu czy w szpitalu. Ograniczamy aktywność życiową i redukujemy maksymalne koszty. Kontrolujemy otoczenie, ale to nie znaczy, że całkiem zapominamy o przyszłości.
 
Mamy do czynienia z chwilowym zamrożeniem wszelkich aktywności życiowych jak i gospodarczych. Kiedy sytuacja się unormuje, napewno zastaniemy odmieniony świat. Jeśli stopy procentowe spadnę to wzmocni to impuls do nabywania nieruchomości. 
 
Ta chwila zwolnienia pozwala nam też mocniej zastanowić się dokąd tak pędzimy. Jak często banalnie żyjemy w świecie tandety. Czy zrezygnujemy z marzeń? Nie! To nie jest w naturze człowieka. Mamy teraz czas, aby zrobić aktualizację swojego życia. 
 
Rynek nieruchomości jest zawsze jedną z najbezpieczniejszych form inwestycji. Teraz mocno spowolnił, ale w sieci internetowej oglądalność poszczególnych stron branżowych mocno podskoczyła. Ilość zapytań się zmniejszyła, ale planowanie przyszłości pozostało. Mamy w domowym zaciszu czas na analizę jutra, drogi dla swojej rodziny, na rozwój i planowanie lepszego życia. Nasza inwestycja „Przystanek Morena” wyróżnia się na rynku nieruchomości wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami. Przekłada się to na standard życia i ekonomię. I to jest część naszych nowych horyzontów.
 
Dlatego jestem pewny, że w tym nowym świecie będziemy baczniej zwracać uwagę na jakość oraz styl naszego życia. Będziemy otaczali się rzeczami, które mają dla nas wartość i dobrą jakość. Bo życie jest zbyt kruche, żeby przeżyć je byle jak.